Napsugár Tagóvoda
3300 Eger Kodály Z. út 1.
06-30-427-8567
kodalyovi@ekvi.hu

Az intézmény 1966-ban került átadásra, s a városban az elsők közé tartozott, mely óvodás gyermekek részére épült.
Az épület belső kialakítása elég szűk. Keskeny a folyosó, a bejárati rész, kevés a kiszolgáló helyiség, az öltöző megfelelő, és korszerű mosdók állnak a gyermekek rendelkezésére. A helyiségek bútorzata esztétikus, jól használható, a falakat kedves dekorációk teszik hangulatossá.
A csoportszobák világosak, napfényesek, hangulatosak, a gyermekek jól érzik benne magukat.

Udvarunk itt is tágas, jól felszerelt, ahol minden gyermek megtalálhatja a mozgásigényének megfelelő biztonságos fejlesztő eszközt. Rossz idő esetén is használható levegőzésre, hisz egy tágas fedett rész is tartozik hozzá.

Nagy örömünkre fenntartónk támogatásával 2012. januárjában - hosszú várakozás után - átadásra került a gyönyörű multifunkciós szobánk, melynek ésszerű kihasználásával lehetővé vált mozgásfejlesztésre épülő programunk még hatékonyabb megvalósítása.