Belvárosi Óvodák
06-36-785-583, 06-36-786-507
szivarvanyovi@ekvi.hu, nagy.katalin@ekvi.hu

Üdvözöljük a Belvárosi óvodák gyűjtőlapján

A Belvárosi óvodákhoz 8 óvoda tartozik melyek közül a Szivárvány Óvoda a központi óvoda. A Szivárvány óvodához 7 tagóvoda tartozik, a Deák Ferenc Tagóvoda, az Arany János Tagóvoda, a Dr. Hibay Károly Tagóvoda, a Napsugár Tagóvoda, a Katica Tagóvoda, az Eszterlánc Tagóvoda és a Csillagfény Tagóvoda. Az alábbi linkekre kattintva tovább haladhat a belvárosi óvodák saját oldalaira, ahol megtekintheti azok bemutatkozó anyagát, legfrissebb híreit és bepillantást nyerhet mindennapi életükbe.

Pályázat

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő nyílt pályázatot hirdetett a Hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatására, melyre óvodánk sikerrel pályázott.

A pályázat kódja: NTP-OTKP-18
Az elnyert összeg 1 000 000 forint

A pályázat megvalósulásának időtartama:
2018.08.01. - 2019.06.30.

A pályázat lehetőséget nyújt a Mese - tár tehetséggondozó műhely működtetésére a Szivárvány Óvoda Katica Tagóvodájában.

Cserhalmi-Nagy Katalin
Óvodavezető