Gyermeklánc Tagóvoda
3300 Eger Vízimolnár út 1.
06-30-236-5840
gyermeklancovieger@gmail.com

Óvodánkat 1981-ben adták át a gyerekek szolgálatára. 4 csoportunkban évről–évre közel 100 kisgyermek optimális fejlődését igyekszünk segíteni, biztosítani.
Csoportszobáink és a hozzájuk kapcsolódó öltöző-mosdó helységek esztétikusak és a 3-6 éves gyermekek igényeihez igazodnak.
Fontosnak tartjuk a szabad tér biztosítását, a gyerekek mozgásigényének maximális kielégítése érdekében.
Ennek színtere a tágas, zöld növényekben gazdag óvodaudvarunk és a minden igényt kielégítő tornaszobánk.
8 óvodapedagógus és 5 dajka néni naprakész, új szakmai ismeretekkel, sokéves nevelői tapasztalattal, végtelen türelemmel és határtalan szeretettel várja a hozzánk érkező kicsiket. Gyermekközpontú nevelésünk a gyermeki szükségletek szem előtt tartásával egyesíti mindazt, ami jó a gyermekek számára.

Célunk: olyan óvodánk legyen, ahol jól érzi magát a gyermek, az óvodapedagógus, ahol elégedettek a szülők és a fenntartó.

Az óvoda nem tanít, "csupán" egy ingergazdag környezetet biztosít az egyéni képességek mind tökéletesebb kibontakoztatása érdekében.

Mottónk: "Ha a gyermekek elfogadva és barátságban élnek,megtanulják megtalálni a szeretetet a világban"