Csillagfény Tagóvoda
3300 Eger Tittel Pál út 8.
06-30-749-5371
bobita@agria.hu

Óvodánk 1971-ben épült az Eger-patak partján, családias, emberléptékű lakótelep és kertes házak találkozásánál.
Egyik erősségünk a csendes zöldövezet forgalomtól mentes, tiszta levegőjű környezete.
Udvarunk is fás, változatos terepadottságokkal rendelkezik.
Bölcsődével egy épületben működünk, hátrányunk, hogy az óvoda zömmel az emeleti szinten helyezkedik el, így nincs közvetlen kapcsolatunk az udvarunkkal.

Óvodánk 90 férőhelyes, 4 csoportunk megoszlása:
  - heterogén csoport 25 – 25 fő,
  - homogén csoport 15 fő.

A Csillagfény óvoda, egy olyan békés, családias hangulatú, megjelenésében is melegséget hordozó óvoda, ahol gyermek, felnőtt, szülő és vendég is egyaránt jól érzi magát –és mindennap újra örömmel lép be. Régi óvodásaink közül sokan már szülőként bízzák ránk gyermekük nevelését.

Olyan gyermekközpontú, szeretetteljes, családias óvodai légkörbe várjuk a gyermekeket, ahol gondoskodó szeretet övezi őket. Nem siettetjük az óvodai élet megnyilvánulásait, hanem az egyes gyermekek tempójához igazítjuk azokat.

Olyan "védőhálót" alakítunk ki, ami biztonságot, sikert nyújt az iskolai beilleszkedéshez is.