Ney Ferenc Óvoda
3300 Eger Nagyváradi út
06-36-412-038
nagyvaradiovi@ekvi.hu

A mi óvodánk 1974-ben - csendes, családias környezetben épült - Eger déli városrészében. Óvodánk 4 csoportjába fogadjuk a gyermekeket, amelyek osztott-, ill. részben osztott összetételűek. Saját - 300 adagos - főzőkonyhával rendelkezünk, és még másik 2 óvodának is biztosítjuk az étkezést.

Alapelveink: szeretetteljes, biztonságot adó, érzelmekben gazdag óvodai élet megteremtése a gyermekközpontúság figyelembevételével. A délelőtt folyamatában derűs, kiegyensúlyozott nevelő – oktató - gondozó munka folyik – igazi műhelymunka – az egész intézményünkben.

Az óvodánk berendezésén, felszereltségén látszik a szakszerű gondos munka, mely a fenntartó, a pályázatok, az óvodánkban működő alapítvány, és a szülők segítségével valósult meg. A csoportszobák hangulatos, esztétikus berendezése a gyermekek optimális nevelésére biztosít lehetőséget. Elkészült a tornaszobánk óvodásaink és alkalmazottaink nagy örömére, az előtte lévő fedett terasszal együtt.

Udvarunk jól felszerelt, árnyas, gyermekeink számára igazi "gyermekkert"- ként szolgál.

Minden gyermek számára képességeiknek megfelelő fejlesztést biztosítva várjuk szeretettel a gyermekeket óvodánkba.

Szervezeti és Működési szabályzatPedagógiai ProgramHázirendKezdőoldalÉszrevételek